Gdzie kupić kartony do przeprowadzki

Gdzie kupić kartony do przeprowadzki – za ile? Jeśli zależy Ci na czasie i chcesz mieć dobre, mocne kartony do przeprowadzki w dobrym stanie najprościej będzie je kupić. Wiele firm ma w swojej ofercie specjalne kartony do przeprowadzek. Możesz je bez problemu kupić w internecie. Wskazówki: Kupuj kartony 5 warstwowe, oznaczone jako 'przeprowadzkowe’. Szczególnie jeśli  masz ciężkie i delikatne przedmioty. Do lekkich przedmiotów wystarczą zwykłe, najtańsze kartony. Ewentualnie możesz okleić je dookoła szeroką taśmą. Szukaj  zestawów po 10-20 sztuk. Wychodzi taniej. Nie kupuj koniecznie największych rozmiarów – będą ciężkie do noszenia. Równie dobrze jest mieć więcej, ale mniejszych kartonów.

Najtaniej można otrzymać kartony ze sklepu, wtedy na ogół sklep oddaje je za darmo. Osiedlowe sklepy spożywcze, Pepco, Carrefour , Tesco, Castorama. W tych sklepach można dostać kartony dobrze nadające się do przeprowadzki. Zorientuj się kiedy dany sklep ma dostawy i pójdź w tym dniu po wstępnym umówieniu się, a dostaniesz kartony za darmo. Sklepy pozbywają się pustych kartonów. Zapytaj pracownika sklepu czy odłoży dla Ciebie kartony w miarę możliwości. Rzadko w takich sytuacjach są problemy.  Nie ma co się wstydzić bo wiele osób tak robi, to częsty sposób, który się sprawdza od bardzo dawna. Kartony po napojach, alkoholach czy warzywach są mocne i dobrze nadają się  do delikatnych przedmiotów (np. talerzy). Sklep spożywczy czy galeria handlowa to dobre źródło.

Kto może chcieć kupić kartony do przeprowadzki ?

Kartony do przeprowadzki może chcieć kupić osoba prywatna do przeprowadzki domu lub mieszkania, wtedy takie kartony znacznie ułatwiają przeprowadzkę bo są dobrym sposobem na zabezpieczenie przewożonych rzeczy, dobrze zabezpieczają i są dobrze ustawne na samochodzie co uniemożliwia uszkodzenie ich lub zawartości podczas transportu.

Kartony sprawdzą się również przy przeprowadzkach firm lub dużych biur gdzie ilość artykułów pakowanych jest znacznie większa niż w przypadku mieszkania a artykuły znacząco się różnią. W takich miejscach sprawdzą się do przewożenia dokumentów i artykułów przyborniczych.